O nas

Jesteśmy poradnią „Droga Miłości”, która powstała na początku sierpnia 2010 roku jako odpowiedź na pragnienie osób, rodzin realizowania swojego powołania we wspólnocie na wspólnej modlitwie, służbie oraz oddaniu drugiemu człowiekowi.

getdataW miejscu, w którym postawił nas Bóg rodzina, wspólnota, parafia chcemy realizować wszystko do czego On sam nas zaprasza razem z Maryją naszą Matką. Służymy swoją modlitwą i posługą rodzinom, małżeństwom, narzeczonym i wszystkim, którzy naszego wsparcia potrzebują.

Naszą posługę pragniemy realizować przez świadectwo życia, rekolekcje, sesje, spotkania formacyjne, doradztwo małżeńsko-rodzinne, spotkania małżeńskie, szkolenia z metod naturalnego planowania rodziny, modlitwę, obecność w trudnych sytuacjach osobistych, rodzinnych i małżeńskich.

Pragniemy aby nasza posługa była budowaniem kościoła, którego głową jest sam Jezus Chrystus. To On otwierając nas na swoją miłość otwiera nas na miłość do drugiego człowieka i daje nam nowe serce.

To nowe serce to Duch Święty, Duch Chrystusa w nas. Chrześcijaninem jest ten kto ma tego samego Ducha co Chrystus. Gdy Kościół ma takich chrześcijan wtedy jest też prawdziwie misyjny, jest Drogą dla niewierzących, mocnym Znakiem, wyjścia z tego świata zniewolonego pieniądzem, cielesnością i egoizmem. Jest znakiem, że możliwa jest miłość i jedność aż po krzyż. To jest właśnie naszą radością i zadaniem, które podejmujemy w naszym życiu.

Kontakt
info@drogamilosci.pl
tel. 501 181 918

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.